top of page
sanamüze.jpg
english_flag.png

MOBİL UYGULAMA KULLANIM KOŞULLARI

Haziran 20, 2020

Bu mobil uygulama (“Uygulama”), vergi numarası 7430796791 olan ve kayıtlı adresi Yukarı Öveçler Mah. Lizbon Sk. No: 34/3 Çankaya / Ankara / Türkiye.

Uygulamanın kullanıcısı olarak, bu Uygulama kullanım şartlarını ("Uygulama Şartları") kabul ettiğinizi onaylarsınız. Bu Uygulama Şartlarını kabul etmiyorsanız, Uygulamayı hemen kaldırmalı ve kullanımını bırakmalısınız. Bu Uygulama Şartları Gizlilik Politikamız ile birlikte okunmalıdır

 

Uygulama ve İlgili Şartlar

İndirdiğiniz Uygulamanın sürümüne bağlı olarak, bu Uygulama Şartları Apple’ın veya Google Android’in şartlar ve koşullarını ve gizlilik politikalarını (“Platform Şartları”) içerir. Bu Uygulama Şartları ile Platform Şartları arasında herhangi bir çakışma olursa, bu Uygulama Şartları geçerli olacaktır.

Zaman zaman bu Uygulama Şartlarını değiştirebiliriz. Tarafımızdan yapılan değişikliklerin farkında olduğunuzdan emin olmak için lütfen bu Uygulama Şartlarını düzenli olarak kontrol edin. Bu uygulamayı kullanmaya devam ederseniz, bu tür varyasyonları kabul etmiş sayılırsınız. Bu tür varyasyonları kabul etmiyorsanız, Uygulamayı kullanmamalısınız.

 

Uygulamanın Kullanımı

Sanaldunya bu vesileyle Uygulamayı kişisel, ticari olmayan kullanımınız için ve geçerli Platform Koşullarının izin verdiği şekilde ve yalnızca bir Apple veya Android cihazında (“Cihaz”) kullanmanız için münhasır olmayan, devredilemez, iptal edilebilir bir lisans verir. bu Uygulama Şartları ile ("Kullanıcı Lisansı"). App diğer tüm hakları Sanaldunya tarafından saklıdır.

Bu Uygulama Şartlarını ihlal etmeniz durumunda, Kullanıcı Lisansını derhal feshetme hakkına sahip olacağız.

Mobil ağ sağlayıcınız ("Mobil Sağlayıcı") ile yaptığınız sözleşmenin Uygulamayı kullanımınız için geçerli olacağını kabul edersiniz. Uygulamanın belirli özelliklerini veya oluşabilecek üçüncü taraf ücretlerini kullanırken Mobil Hizmet Sağlayıcı tarafından veri hizmetleri için ücretlendirilebileceğinizi kabul edersiniz ve bu tür ücretler için sorumluluk kabul edersiniz. Uygulamaya erişmek için kullanılan Cihazın fatura ödeyicisi değilseniz, Uygulamayı kullanmak için fatura ödeyiciden izin almış olduğunuz varsayılır.

Uygulamayı kullanımınızla bağlantılı olarak Apple veya Google (veya başka herhangi bir üçüncü taraf) tarafından sağlanan hizmetleri kullandığınızda, Apple'ın, Google'ın (veya ilgili üçüncü tarafın) hüküm ve koşullarına ve gizlilik politikasına tabi olacağınızı ve bu tür şartları okuduğunuzdan emin olmalısınız.

 

Fikri mülkiyet

Uygulama ile bağlantılı olarak kullanılan tüm ticari markalar, hizmet markaları, grafikler ve logolar ilgili sahiplerinin ticari markalarıdır (topluca “Üçüncü Taraf Ticari Markaları”). Sanaldunya Ticari Markaları ve Üçüncü Taraf Ticari Markaları, Sanaldunya'nın veya ilgili ticari marka sahibinin önceden yazılı izni olmadan tamamen veya kısmen kopyalanamaz, taklit edilemez veya kullanılamaz. Uygulama ve Uygulamada yer alan içerik, Sanaldunya ve lisans verenlerine ayrılmış olan telif hakkı, ticari marka, patent ve diğer fikri mülkiyet ve mülkiyet hakları ile korunmaktadır.

 

Yasaklı Kullanımlar

Uygulamayı şu şekilde kullanmamayı kabul edersiniz:

yasadışı, yasadışı veya yetkisiz;

başka herhangi bir kişinin hakaretidir;

müstehcen veya saldırgan;

ırk, cinsiyet, din, milliyet, engellilik, cinsel yönelim veya yaşa dayalı ayrımcılığı teşvik eder;

başka herhangi bir kişinin telif hakkını, veritabanı hakkını veya ticari markasını ihlal etmek;

başka bir kişiyi taciz etme, üzme, utandırma, alarm verme veya rahatsız etme olasılığı vardır;

hizmetimizi herhangi bir şekilde bozması muhtemeldir; veya

(yalnızca örnek olarak) telif hakkı ihlali veya bilgisayarın kötüye kullanılması gibi yasa dışı eylemleri savunur, teşvik eder veya yardımcı olur.

tazminat

Bu Uygulama Şartlarının herhangi bir ihlali için Sanaldunya'yı tazmin etmeyi kabul edersiniz. Sanaldunya, bu Uygulama Koşulları kapsamında Sanaldunya'yı tazmin ettiğiniz herhangi bir üçüncü taraf talebinin savunmasını ve çözümünü kontrol etme hakkını saklı tutar ve bu hakların kullanılmasında bize yardımcı olursunuz.

 

Söz vermiyorum

Sanaldunya, açık veya zımni herhangi bir vaat veya beyanda bulunmaksızın Uygulamayı "olduğu gibi" ve "kullanılabilir" temelinde sağlar. Özellikle Sanalmuze, Uygulamanın veya içeriğinin geçerliliği, doğruluğu, güvenilirliği veya kullanılabilirliği konusunda herhangi bir beyanda bulunmaz veya herhangi bir beyanda bulunmaz.

Geçerli yasaların izin verdiği azami ölçüde, Sanaldunya, Uygulamanın amaca uygun, tatmin edici nitelikte, hak ihlalinde bulunmayan, kusurlardan arınmış olduğu herhangi bir söz dahil olmak üzere, açık veya zımni tüm vaatleri hariç tutar. Uygulamanın sizin tarafınızdan kullanımının yasalara uygun olduğunu veya bu Uygulama ile bağlantılı olarak ilettiğiniz herhangi bir bilginin başarılı, doğru veya güvenli bir şekilde iletileceğini kesintisiz olarak.

 

Bilgiye Güvenme

App sadece genel bilgi sağlamak için tasarlanmıştır ve bu nedenle, App müzeleri gerçek ziyaret yerine ikame olarak kabul edilmemelidir.

 

Sanaldunya Sorumluluğunun Dışlanması

Bu Uygulama Koşullarındaki hiçbir şey, Sanaldunya'nın ihmali veya sahtekarlığı veya sahtekarlığı veya başka herhangi bir yükümlülüğü nedeniyle ortaya çıkan yükümlülüğünü, hukuk meselesi olarak dışlanamayacak veya sınırlandırılamayacak ölçüde dışlamaz veya herhangi bir şekilde sınırlamaz.

Geçerli yasalar uyarınca izin verilen azami ölçüde, hiçbir durumda Sanaldunya Uygulamanın kullanımı ile ilgili olarak size karşı sorumlu olmayacak ve / veya herhangi bir doğrudan, dolaylı, özel veya sonuçta ortaya çıkan yanlış bilgi için size karşı yükümlü olmayacaktır.

Bu Uygulama Koşulları Türkiye yasalarına tabidir ve taraflar, bu Uygulama Koşulları kapsamında veya bu Uygulama Koşulları ile bağlantılı olarak ortaya çıkan anlaşmazlıkları çözmek için Türkiye mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabidir.

Bu Uygulama Koşullarının herhangi bir hükmünün (veya hükmünün bir kısmının) yetkili bir mahkeme veya yetkili makam tarafından geçersiz, uygulanamaz veya yasadışı olduğu tespit edilirse, bu süre, şart veya hüküm kalan koşullardan ayrılacaktır, yasaların izin verdiği ölçüde geçerli olmaya devam edecek koşullar ve hükümler.

Bize Ulaşın

Bizim App ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize e-posta gönderebilirsiniz muze@sanalmuze.net

bottom of page